Tiktok’ta Oyun Videosu Nasıl Çekilir

tiktoktaencokdinlenensarklarjpg_2555_6

Tiktok’ta Oyun Videosu Nasıl Çekilir

Tiktok’ta oyun videosu nasıl çekilir ve nasıl yayınlanır? Oynadığınız oyunları kaydetme ve Tiktok sisteminde yayınlama için neler yapılmalıdır? Tiktok oyun severler için hazırlanan videolar hangi ayarlarda yayınlanmalıdır? İşte tüm detaylar.

Tiktok Oyun Videosu Nasıl Kaydedilir?

Tiktoker’ların ilgi alanlarından biri olan oyun videoları, farklı konsol sistemlerinden kaydedilerek paylaşılabiliyor. Bilgisayar oyunları, konsol oyunları ve mobil oyunları, oynarken kaydedebilirsiniz. 480p SD veya 720p HD kalitesinde kayıt yapabilir ve telefonun kullanılabilir depolama alanına bağlı olarak, belirli uzunluklarda kayıt yapabilirsiniz.

Bayigram Tiktok beğeni satın al paketini seçerek, kaydettiğiniz oyunları daha fazla gamer’a ulaştırabilirsiniz.

Oyun Videosu Nasıl Kaydedilir?

Google Play üzerinden oyun sekmesini açarak, oyun seçiminizi yapabilir ve kaydedebilirsiniz. Play Oyunlar uygulamasını açın;

  • Oyunun Ayrıntılar sayfasına giriş yapın
  • Üst kısımda bulunan Kaydet simgesine tıklayın
  • Oyunu Kaydet simgesine dokunun
  • Listeden video kalitesini seçin ve tamam deyin
  • Başlat’a dokunun

Kaydı başlattığınız andan itibaren 3 saniye sonra oyun kaydedilmeye başlar. Kaydı sonlandırmak için kapat sekmesine dokunun. Ardından Tiktok ana sayfasından videonuzu yayınlayabilirsiniz.

Tiktok Videosu Nasıl Çekilir?

Tiktok’ta video çekmek ve takipçilerinize hoş sunumlar yapmak, esasen oldukça kolaydır. Video çekmek için öncelikle Tiktok uygulamasını açın ve hesabınıza giriş yapın. Ardından;

  • ‘’+’’ sekmesine tıklayın
  • Kaydet ekranından ilgili konsepti belirleyebilirsiniz
  • Kaydet butonuna tıklayın ve kaydınızı yapın
  • Ardından müzik ekleyebilir veya efekt uygulayabilirsiniz
  • Etiketlemek istediğiniz kişileri ekleyebilir, konum veya konu etiketleri ekleyebilirsiniz

Ardından videonuzu paylaşabilirsiniz.

Tiktok Oyun Videosuna Müzik Nasıl Eklenir?

Oyun videolarını farklı uygulamalarda kaydedebilir ve Tiktok efektleri ile platformda yayınlayabilirsiniz. ‘’Shoot with this sound’’ (Bu sesle çek) özelliğini kullanarak, kaydettiğiniz videoya müzik ekleyebilirsiniz.

Video uzunluğu, müziklerin hangi kısımlarının ve ne kadar ekleneceğini, video düzenlerken seçebilirsiniz. Oyun tutkunları için hazırladığınız şahane oyunları, farklı konseptler ve efektler ile donatarak, daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Bayigram hizmetleriyle https://bayigram.com/tiktok-begeni-satin-al/ linkini seçin ve oyun videolarınızı geliştirin. Organik takipçi ve beğeniler, yorum ve izlenme oranları satın alarak sayfanızı geliştirebilir ve uluslararası takipçiler edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir