Takipçi Nedir

608b43c168147instagramjpg_5438_1

Takipçi nedir?

Takip eden, izleyen kimse anlamına gelmektedir. Yani; follower,Tracker, pursıer, persecutor olarak isimlendirilen kişilerdir.

İnstegram takipçi nedir?

İnstegram takipçileri, kullanıcıların hikâyelerini izleme, fotoğraflarını beğenme gibi işlemler yaparak takip eden kişilere denir.

Instagram, günümüzde birçok kişinin kullanmış olduğu bir sosyal medya platformudur. Dünya üzerinde neredeyse milyarlarca insanın birbirinden haberdar olmak için kullandıkları bir araçtır. Birbirleriyle konuşma, görüşme nerelere gittiğini neler yaptığı görmek ve etkileşim uygulamasıdır. Birbirlerine fotoğraflarını beğenme, hikayelerine bakma gibi birçok işleve sahiptir. Günümüzde kullanılan 1 numaralı sosyal medya uygulamasıdır.

instagram takipçileri; Kullanıcıların neler yaptığını, nerelere gittiğini ve fotoğraf beğenme, hikâye izleme ve Dm adlı direkt mesaj kutusu ile mesaj yazma yapabiliyorlar. Instagram takipçileri işte bu kullanıcıların anbean ne yaptıklarını görmekteler.

İnstegram Takipçi Kasma?

Diğer sosyal medya platformlarına göre çok daha etkileşime sahiptir. Neden takipçi kasılır, çünkü: Attığımız fotoğrafları çok sayıda kişi tarafından beğenme, çok kişi tarafından takip edilme duygusu oluşmaktadır. Herkes yüksek takipçi kasması için bazı yöntemlere başvurur, bu yöntemler;

Popüler Takipçi Kasma Yöntemleri;

1-) Takipçi satın al: İnstagram vb uygulamalarda bazı panellerden hesabınıza doğrudan bot kullanıcı alabilirsiniz. Bunu da belli bir ücret ile yapılıyor.

2-) İnstagram takipçi satın al; Dediğimiz gibi takipçi satın almak istiyorsanız, yapmanız gereken bu işle uğraşan kişilerden bir ücret karşılığında bot ya da gerçek kullanıcılar alabilirsiniz. Bu yöntem ile dakikalar içinde takipçi elde edebilirsiniz.

Diğer Takipçi Yükseltme Yöntemleri

1-Popüler Hashtag kullanımı:

Takipçi kasma yöntemlerinin başında gelir. Yapılan paylaşımların altına o an popüler olan hashtagleri kullanmak, hesabınızın çok daha fazla kişi tarından görülmesini sağlar. Eğer insanlar sizin dikkatinizi çekerse takip edebiliyor.

2-Takibe takip yapmak (GT):

Kısaltılmışı geri takiptir. Bu yöntem sayesinde birçok takipçi sahibi olunabiliyor. Örneğin; bir gönderinin altına GT yazarak o insanların görmesini sağladığınız zamanlar sizi takip edecek ve siz de onlara karşılık o hesabı takibe alacaksınız. Yani, “ben senin hesabını takip ediyorum sen de benim hesabı takip edeceksin. “Mantığıdır.

3-Özgüvenli ve eğlenceli içerik üretin:

Gidip gördüğünüz yerleri falan paylaşabilirsiniz. Bunun gibi birçok örnek sayılabilir. Bunları yaparak takipçi kasabilirsiniz.

4-Diğer sosyal medya hesaplarınızı bağlayın: Örneğin Facebook hesabınızı, Instagram hesabınıza bağlayın ve olumlu etkileşimler olacaktır.

5-Sponsor vermek;

Diğer yöntemlere göre bu biraz ücretlidir. Diğer yöntemler ücretsiz olup bu yöntem, küçük sayfalara ya da büyük etkileşimli sayfalara ücret vererek sizin hesabınızı paylaşarak takipçi kasabilirsiniz. Bu yöntem çok işe yarar ki çoğu insan bu yöntemi kullanarak inanılmaz takipçiler elde ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir