Papaz Büyüsü Nedi

medyumresimleri5jpg_2118_19

Papaz büyüsü, günümüzde tercih edilen büyülerden biri olmakla birlikte kişi üzerinde gösterdiği etkilerinin kuvvetli olması bakımından pek çok kişi tarafından bilinmektedir. Ancak nasıl yapıldığı ve tam olarak ne anlama geldiği konusunda da insanlar tarafından detaylı bir şekilde araştırılmaktadır.

Bahsi geçen bu papaz büyüsü, Kara Büyü sınıfından bir büyü olmakla birlikte ilk olarak Ermeni papazlar tarafından yapılması sebebiyle bu ismi almıştır. Bu büyünün uygulanması sırasında kullanılan sözler de Ermenice olarak bilinmektedir.

Papaz büyüsünün tercih edilmesindeki asıl amaç büyü yapılan kişinin ruhsal ve fiziksel sağlığını etkilemek ve aynı zamanda ömür boyu bu büyü etkisinde kalmasını sağlamaktır.

Papaz Büyüsünü Kimler Yapar?

Evde yapılan basit büyülerin yanı sıra papaz büyüsü, hem zor adımlardan oluşması hem de mutlaka işlem sırasında sözlerinin doğru söylenmesi sebebiyle yalnızca medyum ve hocalar tarafından uygulanmalıdır. Papaz büyüsü başta olmak üzere bu büyüye benzer kuvvetli bir büyünün evde sıradan bir kişi tarafından yapılması halinde büyünün tutmaması olası bir sonuç olacaktır. Tabii bunun yanı sıra papaz büyüsünün yanlış ve eksik yapılması durumunda istenmeyen sonuçlar da kendisini gösterecektir.

Geri dönülemez ve kötü sonuçlardan uzak durmak için bahsi geçen bu papaz büyüsünün mutlaka alanında uzman olan bir medyum veya hoca tarafından yapılması tavsiye edilmektedir. Böylece istenilen sonuca ulaşmak çok daha kolay olacaktır.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yukarıda detaylı bir şekilde anlatılan papaz büyüsü ile alakalı olarak bu büyünün nasıl yapıldığı da merak edilmektedir. Büyünün yapılabilmesi için öncelikle büyü yapılacak kişiye ait doğum tarihi ve anne adı ve 3 adet fotoğrafa ihtiyaç duyulur.

İlk fotoğraf üzerine kişiye ait olan anne adı ve doğum tarihi özel bir tahta kalem kullanılarak domuz kanıyla Ermenice yazılır. Bu işlemden sonra fotoğraflardan biri yakılır ve çıkan külleri ise dileği gerçekleştirecek olan iblisin sunağına kan ile birlikte sunulur. Geriye kalan iki fotoğraftan bir tanesi bir kavanoz içerisinde 14 gün beklemeye bırakılır ve son fotoğraf toprak altında saklanır. Bu adımların tamamlanmasından sonra iblisin de çağrılması ile birlikte papaz büyüsü gerçekleşmiş olacaktır.

Papaz Büyüsü Bozulur Mu?

Kara büyü sınıfında yer alan papaz büyüsü nasıl bozulacağı konusunda da pek çok kişi tarafından internet üzerinden araştırılmaktadır. Bahsi geçen büyünün kolaylıkla bozulabilmesi için ilk 14 günün geçmemiş olması gerekmektedir. Zira ilk 14 günün sonunda vücuda yerleşen ruhani varlığın kovulması çok daha zor olacaktır.

Papaz büyüsü, daha önce de belirtildiği gibi kara büyü sınıfındadır. Yani bu büyünün başarılı bir şekilde bozulabilmesi için ak büyü sınıfına ait bir büyünün tercih edilmesi gerekmektedir.
Büyünün etkilerinden kurtulmak ve eski sağlığınıza kavuşabilmek için bu süreci bir hoca veya medyum yardımıyla tamamlamanız tavsiye edilmektedir.

Papaz Büyüsünün Etkileri

Özellikle psikolojiyi derinden etkileyen papaz büyüsü kendine has etkileri ile kendisini belli etmektedir. Bu büyünün tanınabilmesi için bahsi geçen etkilerin daha önceden öğrenilmiş olması gerekmektedir. Aşağıda yer alan listeye göz attığınızda papaz büyüsünün etkileri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  • Büyü yapılan kişi bazı zamanlarda etrafında iblis görmeye başlar.
  • Büyü yapılan kişi kabuslar görmeye başlar.
  • Büyü altında olan kişi çevresine çok daha fazla kırıcı olur.
  • Sosyal hayatına son verir ve içine kapanık biri haline dönüşür.

Sıralanan bu etkilerden birinin veya birkaçının görülmesi halinde kişinin papaz büyüsü etkisi altında olduğu kolaylıkla fark edilebilir. Büyüden kurtulmak için mutlaka bir medyuma danışılması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.