Netflix Platformunda Bulunan İçerikler

Netflix Platformunda Bulunan İçerikler

Netflix, dijital bir platformdur. Platformunda içerisinde çokça dizi, film, belgesel ve çizgi film içerikleri bulunmaktadır. Platform içerisindeki içerikler 7’den 70’e çokça çeşitte içerik bulunur. Netflix platformunda bulunan içeriklere erişim sağlamak da oldukça kolaydır. Platform üzerindeki tüm içerikler abonelik ya da üyelik yapılmış olması sayesinde tüm içeriklere erişim sağlanabilir. Platformun resmi sayfası üzerinden birkaç kolay adım ve abonelik ücreti sonucunda her dizi, film, belgesel içeriklerine erişim sağlamak oldukça mümkün olacaktır. Netflix platformunda romantik, komedi, aksiyon, drama, bilim kurgu ve daha birçok türde dizi yayımlanmaktadır. Ayrıca diziler sadece Türk yapımı olmayıp çokça çeşitli ülkede çekilmiş film ve diziler de yer almaktadır. Ücretli bir platform olan Netflix platformundaki ücret ise tek, sabit bir fiyat olmayıp çokça seçenekli fiyatlar sunulmuştur. Belirli paketler dahilinde sunulan seçenekler ise tamamen kullanıcının yapacağı tercihe bağlı olacaktır.

Netflix Platformunda yer Alan Lupin Dizisi

Netflix platformunda yer almakta olan Lupin dizisi gizem ve gerilim kategorisinde yer alan bir içeriktir. Dizi toplamda 2 sezondan oluşuyor. Dizinin ilk çıkış tarihi ise ilk bölümüyle 8 Ocak 2021 tarihinde yayımlanmıştır. Dizideki toplam bölüm sayısı ise 10 bölümden oluşmaktadır. Lupin dizisinin asıl dili Fransızcadır. Fransızca formatında yayımlanmakta olan dizinin Netflix platformunda farklı dillere çeviri yapılmış hali ve alt yazılı hali de yer almaktadır. Dizi 16 yaş ve üzerinde bulunan izleyiciler için uygun olacaktır. Dizinin başrolünde ise Omar Sy, Ludivine Sagnier, Clotilde Hemse isimleri yer almaktadır. Dizinin yaratıcı koltuğunda ise George Kay ismi oturuyor. 2 sezonu yayımlanmış olan diz, 3.sezonunun da çekimlerinin tamamlanması üzerine yine Netflix platformu üzerinden yayımlanacağı da belirtilenler arasında yer alıyor. Dizi Netflix platformu üzerinde gizem dizileri kategorisinde yerini korumakta olan bir dizidir.

Lupin Dizisinin Konusu Nedir

Netflix platformu üzerinden ya da netflix izle, netflix ücretsiz izle gibi arama etiketleri ile ulaşım sağlanabilen Lupin dizisinin konusu oldukça gizemli ve bir o kadar da gerilimli bir konudur. Dizi aynı zamanda Arsen Lüpen’in maceralarından da esintilenmiş olan bir dizidir. Dizide kibar bir hırsız karakterine sahip olan hırsız Assane Diop, varlıklı bir aileye sahiptir. Varlıklı bir aileye sahip olmuş olması üzerine Assane Diop haksızlık durumuna uğrar. Bunun üzerine babasının da intikamını almak için Assane Diop kolları sıvayıp, işleri çözmeye başlayacaktır.

Bir cevap yazın