Kahve Yanı Su Bardağı ve Bohemia Kristal Renkli Kadehler

Arkadaşlarımızla yediğimiz yemeğin ardından, akraba ziyaretlerimizde ya da misafirlerimiz geldiğinde mutlaka kahve ikram ederiz. Son zamanlarda kahve sunumu yaparken de çok hoş ve şık sunumlar yapıyoruz. Çünkü artık kahvenin yanına konulan bardaklar bile birçok farklı tasarım ve modele sahip. Duru Crystal’de değişmeyen kalitesiyle ve birbirinden güzel tasarımlarıyla kahve sunumlarınızı daha güzel ve daha şık olmasını sağlamaktadır. Duru Crystal’de ürünler hem kaliteli bir şekilde üretilir hem de tasarımcılarımız sayesinde modern ve şık bir görünüme sahip olur. Duru Crystal’de her zevke uygun kahve yanı bardak çeşitleri bulunmaktadır.

Kahve Yanı Kristal bardak

Kahve yanı Kristal bardakları, Duru Crsytal’de özel fırınlarda üstün kalitede üretilmektedir. Ayrıca kahve yanı kristal bardak tasarımcılarımız sayesinde geleneksel ve modern çeşitleriyle her zevke hitap etmektedir. Siz de kahve sunumlarınızın çok özel ve güzel olması için Kahve yanı kristal bardak çeşitlerimizden istediğinizi seçip sunumlarınızı yapabilirsiniz.

Kahve Yanı Su Bardağı

Kahve sunumlarımızın değişmezi kahvenin yanında verilen sudur. Kahve sunumunuzun güzel olması için en az kahve fincanınız kadar kahve yanı su bardağı da şık olmalıdır. Duru Crystal’de değişik tasarımlarda ve modellerde kahve yanı su bardağı bulunmaktadır. Kahve sunumlarınızı bu bardaklarla yaparak çok daha şık ve zarif bir sunum yapabilirsiniz.

Bohemia Kristal Renkli Kadeh

Kahve sunumlarında artık klasik sunumlar kadar kristal renkli kadehlerle yapılan sunumlarda çok trend olmuştur. Duru Crystal’in Bohemia Kristal Renkli kadeh modelleri de bu trendi takip edenlerin vazgeçilmezi olacaktır. Bohemia Kristal Renkli Kadeh modellerinde birçok renk seçeneği mevcuttur. Bu nedenle Bohemia Kristal Renkli Kadeh modellerinde mutlaka kahve fincanınıza uyacak renkte ve modelde bir ürün bulabilirsiniz.

Duru Crystal’da klasik modern tasarımlarıyla birçok farklı modelde kahve yanı bardak çeşitleri bulunmaktadır. Duru Crystal’in Kahve yanı Kristal Bardak, Bohemia Renkli Kristal Kadeh ve Kahve yanı Su Bardağı modellerini görmek için internet sitemiz olan https://durucrystal.com/ u ziyaret edebilir ve buradan zevkinize uygun ürünleri seçerek sipariş verebilirsiniz. Ayrıca sipariş vermek için 0543 8998394 no’lu whatsapp numaramızdan da sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz özenle paketlenerek hızla kargoya verilir. Kargonuz en geç 12 günde elinize geçer. Ürünlerimiz hakkında istek öneri ve şikayetlerinizi de info@durucrystal.com mail adresimize yazabilirsiniz.

Site: https://durucrystal.com

E- mail adresimiz:info@durucrystal.com

Telefon numaramız: 0543 899 83 94

Bir cevap yazın