Jan Vesely Kararını Verdi

Jan Vesely Kararını Verdi!

Fenerbahçe’nin başarılı pivot oyuncu uzun süredir transfer görüşmeleri gerçekleştiriyordu. Birçok kulüpten teklif alan Jan Vesely sonunda kararını verdi. Başarılı yıldız oyuncu kararını Barcelona’dan yana kullandı. Böylelikle yıllar sonra eski takım arkadaşı Nikola Kalinic ile bir arada olmuş olacak. Jan Vesely tarafından yapılan açıklamada yeni bir maceraya başlamak istediğini belirten Vesely bundan sonra kariyerini İspanya’da devam etmek istediğini belirtti. Jan Vesely Fenerbahçe kulübünün kendisi için her zaman özel bir yere sahip olacağını belirtti. Başarılı pivot 8 yıllık Fenerbahçe serüveninin ona çok şey kattığını belirtti. Özellik Obradovic dönemindeki Euroleague şampiyonluğuna atıfta bulunarak ‘’ O yıl gerçekten benim için unutulmazdı’’ Bahis siteleri

Jan Vesely Barcelona ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı. Başarılı oyuncu böylelikle gelecek sezon Euroleague arenasında Barcelona formasını terletecek. Fenerbahçe’de ise yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Ahmet Düvelioğlu ile yollar resmen ayrıldı. Ahmet ile yolların ayrılmasının ardından Fenerbahçe’nin yeni pivot arayışları da devam ediyor. Fenerbahçe gelecek sezonda pivot santrafor için Mustafa Fall ile irtibata geçti.

Mustafa Fall Olypiakos ile sözleşme yenilemeyerek takımdan ayrılmak istediğini dile getirdi. Fenerbahçe ile anlaşmaya çok yakın olan Mustafa Fall’ın Fenerbahçe’nin aradığı pivot oyuncu olduğu belirtiliyor. Mustafa Fall tarafından henüz bir açıklama yapılmazken, Fenerbahçe yönetiminden görüşmelerin sürdüğü belirtiliyor. Jan Vesely’nin yerini Mustafa Fall ile Fenerbahçe’nin doldurması bekleniyor.

Bir cevap yazın