Epi̇lasyon Ve Bakim Koltuğu

EPİLASYON VE BAKIM KOLTUĞU

Günümüzde kadın erkek farketmeden herkes kişisel bakımına özen göstermektedir. Son yıllarda gelişen teknolojiyle beraber farklı bakım seçenekleri ve özellikle epilasyon kullanımı arttı. Epilasyon teknoloji sayesinde bizlere sunulan kalıcı kıl sorunundan kurtulma yöntemidir. Kişisel bakımına özen gösteren kişiler yaptırdığı bakım kadar hizmet aldığı yerin konfor ve kalitesine önem verir. Dolayısıyla kullanılan tüm ürünlerde kaliteden ödün verilmez.

Rahatlık ön plana olmalı

Klasik epilasyon biraz ağrılı olması sebebiyle koltuğun rahat ve yumuşak olması kişiyi rahat ettirir. Güzellik uzmanının işlemi rahat yapması adına epilasyon ve bakım koltuğu alternatifli kullanış özelliklerine sahip olmalı, uzman hareket durumuna göre koltuğu duruşuna göre ayarlayabilmelidir. İşlem sırasında kişinin rahat uzanması işlemin hızlı bitmesine sebep olur. Dolayısıyla işlem hızı koltuğun kalitesi ile doğru orantılıdır. Güzellik ve bakım merkezleri uzun ömürlü kullanım ve müşteri memnuniyeti için ürünün kalitesi ve fonksiyonel olmasına dikkat etmelidir.

Epilasyon ve bakım koltuğunda olması gerekenler

Epilasyon ve bakım koltuğu bakım için hizmet veren merkezlerin en önemli ürünlerinden biridir. Çünkü müşteri memnuniyetiyle doğru orantılıdır. Kendini yatarken rahat hissetmeyen müşteri de sırt ağrısı olup şikayetlere sebep olacaktır. Aslında Epilasyon makinasının birkaç fonksiyona sahip olması iyi bir hizmet için yeterlidir. Genel olarak Epilasyon ve bakım koltuğu çelik gövdesi elektrostatik boya ile boyanması, anti bakteriyel ve silinebilir suni deri ile kaplıdır. Dolayısıyla kaliteli ve uzun ömürlü bir kullanım ömrü sunar.

Bir cevap yazın