En Popüler Cam Erzak Saklama Kabı Modelleri

mutfakgereclerijpg_346_5

Erzakları saklarken uzun ömürlü dayanabilecekleri sağlıklı bir yöntemle saklamak isteriz. Erzaklar için genellikle cam saklama kabı modelleri önerilir. Cam kapların avantajları saymakla bitmez. Sıcak yemeklerden peynirlere, makarnalardan bakliyatlara kadar birçok yiyeceği güvenle ve sağlıklı bir şekilde saklar.

Erzak saklama kapları genellikle büyük ve orta boyutlarda tercih edilir. Örneğin buradan görebileceğiniz 1450 ml bambu kapaklı cam kavanozda birçok erzağı rahatlıkla saklayabilirsiniz. İçerisinde şekerden mercimeğe kuru bakladan nohuta kadar birçok ürün sağlıklı bir şekilde korunur.

Bambu kapaklarla hava geçirmeyen bir şekilde yapılmış cam kavanozların daha küçük modelleri de kahve ya da şeker gibi yiyecekler için tercih edilebilir. Bu küçük modellere de göz atabilirsiniz.

Erzak Saklama Kabı Nasıl Seçilir?

Eğer erzak saklarken mutfağınızda bir bütünlük yaratmak istiyorsanız kesinlikle birbirlerine uyumlu modeller ya da setleri tercih edebilirsiniz.

Uzun süreli koruma için cam erzak saklama kapları önerilir. Cam saklama kapları orta boy modellere göz atmak için tıklayın.

Plastik saklama kabı modelleri ise profesyonel ve güvenilir markalardan tercih edilebilir. Bakliyat ya da buzdolabında saklanacak ürünler için ve hatta kahvaltılık olarak tercih edilebilir.

Saklama kaplarında boyut ise çeşitli olmalıdır. Devamlı kullanacağınız tezgah üzerinde duracak şekerlik ya da kahvelik gibi kaplar için küçük boyutlu, erzak dolaplarına koyacağınız yiyecekleri saklamak için orta ve büyük boyutlu kaplar önerilir.

Uygun Fiyatlı Cam Saklama Kapları

Cam saklama kaplarını set halinde alırsanız ya da bölmeli saklama kabı modellerini tercih ederseniz daha uygun fiyatlı olacaktır. Bölmeli kaplar aynı zamanda alandan da tasarruf etmenizi sağlar.

Bunun yanı sıra bakliyat saklama kabı için çok bölmeli modelleri de tercih edebilirsiniz. Örneğin 5 bölmeli modelde 5 farklı bakliyatı bir arada saklayabilirsiniz.

Mutfak Gereçlerinde Güvenilir Marka

EWs, tüm mutfak gereçlerinde olduğu gibi cam saklama kaplarında da güvenilir markalardan biridir. Tamamen yerli ve sağlıklı ürünleriyle müşteri memnuniyetini yüksek tutar.

Saklama kaplarında plastikten cama birçok kullanım imkanı ile farklı modeller sunar. Markanın tüm saklama kaplarına şuradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir