Cristiano Ronaldo, Manchester United Ile Yollarını Ayırabilir!

Cristiano Ronaldo, Manchester United ile yollarını ayırabilir!

Cristiano Ronaldo’nun Premier Lig ekibi ile geleceği konusunda ciddi şüpheler bulunuyor. Ortaya çıkan iddialara göre Portekizli ünlü futbolcu, teknik direktör Erik Ten Hag’ın planlarına ikna olmadı ve kendisini United’ın gelecek sezon için yeniden yapılanmasının dışında buldu. Bu yüzden efsane yıldızın kulüpten ayrılma seçeneğini ciddi bir şekilde düşünmeye başladığı bildirildi.

Bu yıl Manchester United ekibinde ciddi bir moral düşüklüğü ve uyuşmazlık vardı. Art arda haftalar boyunca, soyunma odasında ya da antrenman sırasında bazı oyuncuların kavga ettikleri basına yansımıştı. Öte yandan Şampiyonlar Ligi’ndeki başarısızlık ve Premier Lig’de en kötü tarihi skorun elde edilmesi de taraftarlar ile ekibi kızdırdı.

Ronaldo’nun Roma ve Sporting Lizbon ile görüştüğü iddia ediliyor

37 yaşındaki futbol efsanesi Cristiano Ronaldo’nun 2023 yılına kadar sözleşmesi devam edecek. Fakat Hollandalı teknik adam Ten Hag ile yeniden yapılanma sürecinde yaşanan anlaşmazlıklar, Ronaldo’yu Old Trafford’dan kesin ve geri dönüşü olmayan bir ayrılığa sürükleyebilir. Ortaya çıkan iddialar, ünlü oyuncunun Roma ve Sporting Lizbon ekipleri ile görüşüyor. Kiralık bahis sistemleri son derece sistemi olarak kullanabilirsiniz.

İhtimallerden biri olarak değerlendirilen Roma, Serie A’nın köklü kulüplerinden bir tanesi olarak anılıyor. Mourinho yönetimindeki ekip gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’ne katılamayacak olsa da Avrupa Ligi’nde büyük bir iddiaya sahip. Sporting Lizbon ise Ronaldo’nun profesyonel kariyerine ilk adım attığı yer olarak biliniyor. Tahminlere göre Ronaldo, futboldan emekli olmayı düşündüğünde, manevi bir tatmin duygusu için son durağını Lizbon olarak belirleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.