Bursa İnegöl Mobilya Modelleri 2023 İnegöl Store Mağazası

Mobilyalar boş evlerin bir yaşam alanı haline gelmesinde, yuvaya dönüşmesinde en fazla pay sahibi olan eşyalardır. Geçmişten günümüze sürekli bir değişim ve gelişim içinde olan mobilyalar özellikle ülkemizde belli bölgelerde üretilmekte, İnegöl bu alanda açık ara birinci bulunmaktadır. Bu nedenle yeni evlenecek çiftlerden evinin mobilyalarını yenileyeceklere kadar herkes öncelikle İnegöl mobilyası tercihinde bulunurlar.

Günümüzde online alışverişin yaygınlaşması, internet kullanımının artması birçok alanda olduğu gibi mobilyada da büyük değişimlere neden olmuştur. Artık İnegöl mobilya modelleri sahip olmak için yer ve zaman fark etmiyor. İyi bir satıcının ürünlerini dijital ortamda rahatlıkla inceleyebiliyor, araştırabiliyor, iletişime geçerek taleplerinizi iletebiliyor ve güvenli ödeme yöntemleriyle ödemelerini yaparak alışverişinizi tamamlayabiliyorsunuz. İnegöl Store adlı mağaza tam da bütün bu fırsatları, mobilyanın kalbi İnegöl’den sağlıyor.

Mobilya Modelleri

İnegöl Store alanında uzman, işin mutfağından gelme, yenilikçi bir ekibin imzasını taşıyor. Fiziki mağazalarını online mağazaya taşıyan ekip, son derece kullanımı kolay, modern arayüze sahip bir sayfayla hizmet veriyor. Dilediğiniz zaman erişebileceğiniz, iletişim kurarak muhatap bulabileceğiniz, satış öncesi, satış anı ve sonrasında her zaman ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir anlayışla öne çıkıyor.

Mağazada bir evin ihtiyacı olabilecek her türlü mobilya grubu yer alıyor ve her bir grupta yüzlerce mobilya modeli bulunuyor. Fakat modellerin her biri hususiyetle seçildiği için kalite, estetik, işlevsellik kesinlikle göz ardı edilmiyor. Her tarza ve ihtiyaca uygun alternatifler sizleri bekliyor. Başlıca ürün grupları şunlardan oluşuyor:

 • Koltuk takımları
 • Yatak odaları,
 • Yemek odası
 • Televizyon üniteleri,
 • Sandalyeler,
 • Aksesuarlar,
 • Sehpalar,
 • Köşe koltuk takımları,
 • Gardıroplar,
 • Genç odaları,
 • Düğün paketleri.

Bütün bu mobilya grupları içinde çok fazla seçenek var. Mesela yemek odası modelleri arasında Pera Yemek Odası, Sahra Yemek Odası, Duru Yemek Odası, Palermo Yemek Odası, Şehzade Yemek Odası, Lagos Yemek Odası gibi her biri birbirinden şık modeller sizleri bekliyor. Yine yatak odası modelleri arasında Cavalli Yatak Odası Takımı, Angora Yatak Odası Takımı, Ceyhan Yatak Odası Takımı, Galata Yatak Odası Takımı, Helen Yatak Odası Takımı, Hermes Yatak Odası Takımı gibi seçenekler bulunuyor. Bütün ürünlerde çeşitli kumaş, tasarım, renk, ölçü alternatifleri yer alıyor.

Mobilya Fiyatları

İnegöl mobilya modelleriyle yaşam alanlarını donatmak isteyenlerin en fazla merak ettikleri konulardan birisi fiyatlar oluyor. Herkesin bir bütçesi olduğu için doğal olarak bütçesine uygun, tarzını yansıtan, olabildiğince kaliteli seçimler yapılmak isteniyor.

İnegöl Store geniş ürün yelpazesi ve uzman hizmet ayrıcalığı yanında mobilya fiyatları ile de öne çıkıyor. Her bütçeye hitap edebilme ve uygun fiyatın adresi olma ilkesiyle birbirinden uygun fiyatlı ürünleri beğeniye açıyor. Doğal olarak mobilya fiyatları modellere, ürün gruplarına, tasarıma, işçiliğe, malzemeye göre değişiyor. Bu yüzden de bin TL’ye de kırk bin TL’ye de ürünler sayfalarında yer alıyor.

Bir cevap yazın