Beşiktaş’a Yeni Stopper

Beşiktaş’a Yeni Stopper

Francisco Calvo, hali hazırda Konya Spor ile sözleşmesini devam ettiriyor olsa da Beşiktaş’ın teknik direktörünün yaptığı açıklamalar sebebi ile dikkatlerini üzerine çekti. Sol bek Stopper konumundaki Kosta Rika’lı oyuncu, başarısı ile gündeme geldi.

Beşiktaş’tan Stopper alımına yönelik gereksinime dair açıklamaların gelmesinin ardından gözler Francisco Calvo’ya çevrildi. Hem Konyaspor hem de milli diğer takımlarda zaman zaman maça çıkan Francisco Calvo’nun Konyaspor sözleşmesi, 2024 yılına kadar devam ediyor.

Francisco Calvo Kimdir?

30 yaşındaki futbolcu kariyerine şu an için Konyaspor’da devam ediyor. Francisco Calvo, defans oyuncusu ve stopper olarak sahada sergilediği performansla dikkatleri üzerine çekti. Özellikle büyük takımlar için hem risk hem de iyi bir transfer seçeneği olan Fracisco Calvo’nun sözleşme sonrası kariyeri ise belirsiz.

Konyaspor

Konyaspor hattında defans kavramının karşılığı olan Calvo, elde ettiği başarı ile kariyerinin zirvesinde yer alıyor. Rakip takımlar için güçlü bir defans karşılaması sunan Francisco Calvo’nun Beşiktaş’a transferi akıllara geldi. Henüz bu konuda net bir açıklama ise mevcut değil.

Calvo Takıma Giriyor mu?

Francisco Calvo’nun birçok takımda forma giydiği biliniyor. Oyuncunun maç performansları akıllara durgunluk verirken Beşiktaş tarafından konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Konyaspor ile olan sözleşmesinin bitmesinin ardından iddialara açıklık getirilmesi bekleniyor.

Konyaspor ya da Beşiktaş kanadı da dahil olmak üzere, hem yıldız futbolcunuzu hem de takımınızı Ganobet ile destekleyebilirsiniz. Birbirinden avantajlı fırsatları ile galibiyetin keyfini artıran Ganobet’te takımınızı dilerseniz destekleyebilir, dilerseniz de sitenin diğer avantajlı fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Maç hazzını takımınıza destek olarak ve aynı zamanda kazanarak ikiye katlayabilir, diğer maçlar için çok daha motive ve sevinçli şekilde hazırlanabilirsiniz. Kolayca üye olarak siz de kazanmaya devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın