Ajla Tomljanovic Serena Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Ajla Tomljanovic Serena Hakkında Açıklamalarda Bulundu ‘’Onu İzliyordum’’

Ajla Tomljanovic, bir tenis maçı sırasında Serena Williams’ın onunla oynamayacağını öğrendiğinde kalbi kırıldı. Ancak, katılabileceği son maç olduğunu öğrendiğinde hoş bir sürpriz oldu. Çocukken, Serena’nın tenis finallerini kazanmasını izledi ve kendisine bir tenis kariyeri sürdürmesi için ilham verdi. Serena’yı ne kadar sevsem de tenise olan inanılmaz katkılarının da inanılmaz olduğunu düşünüyorum.

Çocukken onun finallerde yarıştığını izlerken, son maçında onunla oynayacağım hiç aklıma gelmemişti. Serena beni yendiğinde aşağılanmış hissettim. Çünkü beni yeneceğini düşündüm. Serena’yı kullanmaya karar verdim çünkü o böyle bir insan. Şu anda son noktaya kadar kazanma şansı var ve çok sayıda maç puanı olmasına rağmen kazanma yeteneğinden şüphe etmedim. Serena benim için tüm zamanların en iyisi çünkü o çocukların hayallerini temsil ediyor. Ona tüm kalbimle tapıyorum. “Ben onun hayranıyım” dedi. Onwin

1995 yılında, profesyonel tenis kariyerine 40 yaşında başlayan Serena Williams, kariyeri boyunca 23 grand slam, teklerde 1 kez 4, çiftlerde 3 kez olimpiyat altın madalyası kazandı. Ek olarak, evli ve bir anne iken 75 tekler kadınlar şampiyonluğu kazandı. Amerikalı tenisçi Serena William’ın ünü 1999’da ABD Açık’ta başladı. 39 Grand Slam şampiyonluğundan 23’ünü kazandı. Ancak, Margaret Court şimdiden 24 Grand Slam şampiyonluğu kazanmıştı ve bu da Williams’ın rekorunu kırmasını zorlaştırdı. Yine de, dünya sıralamasında ilk 10’a girmeyi başardı. Üç Olimpiyat tekler altın madalyası kazanmanın yanı sıra, Williams ayrıca bir Olimpiyat çiftler altın madalyası kazandı.

Bir cevap yazın